משתמש נוכחי:   אורח     
פתרונות שיווקיים לענף הבניה והתשתיות     03-5172221
    פרויקטים בניה פרטית תשתיות חברות מכרזים מעקב שיווקי חדש הוסף פרויקט/מכרז    
 
  הוסף למועדפים מאגרי מידע שרותי שיווק ממוקד ואיתור לקוחות קורסים וסמינרים בניה וקידום אתרים  
     

שם משתמש:
סיסמא:טיפים
אינדקס עסקים
מגזינים
תערוכות וכנסים
פינוי בינוי
תמ"א 38
לקוחות מספרים
פרסם מכרז
שטחי פרסום
דרושים
עזרה סירטונים
אודותנו


  קורס מכירות  

קורס מכירות למקצוענים

קורס בן 4 מפגשים המשפר את מיומנות המכירה באמצעות הענקת כלים, ידע ותרגול כל שלב בתהליך המכירה עד לסגירת העסקה. הפגישה הראשונה של הקורס היא הרצאת מבוא והיכרות הניתנת ללא עלות.

פירוט ומבנה הקורס

יכולת המכירה אינה תכונה מולדת, זו מיומנות הנרכשת באמצעות למידה ותרגול.

הקורס נועד לאנשי עסקים וסוכני מכירות ותיקים וחדשים. מטרת הקורס לשפר את מיומנות המכירה באמצעות הענקת כלים, ידע ותרגול כל שלב בתהליך המכירה עד לסגירת העסקה.

מפגש ראשון - חלק א': מבוא למכירות - חלק זה עוסק בהבנה עמוקה של מהות המכירה, מהי מכירה ומה נמצא בבסיסה, למה יצא לאנשי מכירות שם רע ואיך מנטרלים אותו. המבוא עוסק בהגדרות בסיסיות וחשובות להבנת תהליך המכירה על בוריו.

מפגש ראשון - חלק ב': מבוא לחמשת שלבי המכירה - כל מכירה, החל מעסקה של 100 ₪ ועד למיליארדים, עוברת דרך חמישה שלבים. בחלק זה נלמד את חמשת השלבים ונבין כל אחד מהם - למה הוא חשוב ומה התופעה הסופית שלו המאפשרת להתקדם במכירה לשלב הבא.


שלושת המפגשים הבאים: שלושת המפגשים הבאים עוסקים כולם בחמשת שלבי המכירה, החל מיצירת הקשר ועד לסגירה הסופית. דוגמאות לנושאים המטופלים: הדרך למציאת המפתח למכירה, בניית מצגת בצורה נכונה, יחסי ציבור ככלי מכירות, הצעת מחיר (מתי ואיך), כלים לזיהוי סוגי התנגדויות ודרכי פעולה, דרכים ליצירת בידול ועוד. בכל מפגש נתעמק בחלק אחר של תהליך המכירה, נלמד אותו לעומק ונתמקצע בו. בכל חלק נלמד כלים מעשיים ומהלכים שונים שניתן לבצע כדי להשיג את התוצאה הסופית של אותו שלב ולהתקדם בתהליך.


צורת הלמידה: במהלך ההרצאות עובר איש המכירות תהליך של התבוננות עצמית על הפעולות המוצלחות שלו על מנת לחזקן, ועל הטעויות שלו על מנת למנוע אותן בעתיד. כמו כן, הוא מגיע להבנה עמוקה ומעשית של כל שלבי המכירה.

הסמינר כולל תרגול מעשי ובסיום כל מפגש ניתנים שעורי בית ליישום ממשי בפגישות המכירה של אותו שבוע.


בתחילת כל מפגש מבוצע מעבר על החומר מהמפגשים הקודמים, אנשי המכירות מדווחים על יישומים שהביאו לתוצאות, חולקים פעולות מוצלחות ולומדים אחד מהשני.המרצה: הקורס מועבר על ידי תמיר חפץ, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת אשכול מידע עסקי. תמיר מתמחה כ-10 שנים בתחום המכירות. כאיש מכירות, למד ואומן על ידי מומחי מכירות מובילים בארץ ובעולם, בעל ניסיון של יותר מ-3,000 פגישות מכירה ומעביר סמינרים וסדנאות מסוג זה ללקוחות אשכול כבר מעל 3 שנים. כמו כן, תמיר מכיר לעומק את ענף הבנייה והנדל"ן ובעל ניסיון עבודה וייעוץ לחברות רבות בתחום.


תגובות משתתפים על הקורס:

"הקורס עזר לנו לקדם מכירת וילה בשווי של כ-מיליון ₪.
תמיר מעולה, הוא נתן לנו הכוונה והרבה כוח, זה היה קורס יוצא דופן!"
דותן קליין, יסודות 48

"בעקבות השתתפותי בקורס, עלו מספר העסקאות שסגרתי!
פגישות המכירה אשר ביצעתי מאז, נסגרו בקלות, מבלי להוריד מחירים ומבלי לעשות הנחות, בתנאים שלי"
רן שרון, קלין קלין

" הקורס היה מעולה, ואני מאמין שיתרום להגדלת המכירות, חובה לכל איש מכירות"
(מנכ"ל, מערכות בית חכם)


משתתף שבמהלך הקורס סגר 5 עסקאות מתוך 5 פגישות:


"תודות לתמיר חפץ על ששדרג ותרם רבות לשיפור תפיסתי את עולם המכירות. שמחתי ואשמח תמיד להיות תלמידו. תודות לאיציק חפץ ולשאר הצוות המסור של 'אשכול'.

"תודות לכלל המשתתפים על שנתרמתי רבות מהשיתופים שלכם. בהחלט הייתה לי הזכות להכירכם." (אדריכל, וילות פרטיות ומשרדים)

" תודה רבה על הכל היה 10 ומדהים, ניישם את הכל ונתמיד לדרך ההצלחה..." (מנהלת מכירות, חברה לשערים אוטומטיים)

מלבד שגיליתי דברים חדשים ומאוד חשובים, הקורס עשה לי סדר כרונולוגי נכון גם בחלק מהדברים שאני כן מודע להם.

מאוד הערכתי את תמיר, וגיליתי כי הוא בעל יכולות יוצאת דופן בתחום המכירות...אז רציתי לאחל לכם המון הצלחה בהמשך הדרך. אני בטוח שעם יכולות כמו שלכם השמיים הם רק הקרקע שלכם." (עו"ד וסמנכ"ל, חברת בניה עפר ופיתוח)

ברצוני לקבל מידע נוסף 
דף קודם