משתמש נוכחי:   אורח     
פתרונות שיווקיים לענף הבניה והתשתיות     03-5172221
    פרויקטים בניה פרטית תשתיות חברות מכרזים מעקב שיווקי חדש הוסף פרויקט/מכרז    
 
  הוסף למועדפים מאגרי מידע שרותי שיווק ממוקד ואיתור לקוחות קורסים וסמינרים בניה וקידום אתרים  
     

שם משתמש:
סיסמא:טיפים
אינדקס עסקים
מגזינים
תערוכות וכנסים
פינוי בינוי
תמ"א 38
לקוחות מספרים
פרסם מכרז
שטחי פרסום
דרושים
עזרה סירטונים
אודותנו


  פינוי בינוי  

תעשיית הפינוי בינוי וההתחדשות העירונית בישראל

מהו "פינוי בינוי"? אנו שומעים רבות את צמד המילים הללו, ולא בהכרח מבינים מה הוא אומר, ומהו התהליך.

פינוי בינוי הוא חלק ממדיניות משרד הבינוי והשיכון החל משנת 1998, והוא מתייחס לסטטוס של שטח של בתי מגורים ישנים שהוחלט להרוס אותם ולבנות במקומם בתי מגורים חדשים. הגוף הרשאי להכריז על סטטוס של שטח כמתחם פינוי בינוי הוא – משרד הבינוי והשיכון, באמצעות צו שתוקפו עד 6 שנים.

מה המטרה?

המטרה בפרויקט פינוי בינוי היא לעשות שימוש יעיל יותר בקרקע ולהביא לציפוף העיר בכדי לאפשר עתודות מגורים – תוך שמירת השטחים הירוקים ושיפור פני העיר.

התהליך

בפרויקט פינוי בינוי פונה היזם אל דיירי שטח המגורים המיועד בבקשה לחתום על הסכמה לפרויקט. היזם מתחייב לדיירים לדירה חדשה בשטח זהה או גדול יותר מהדירה הנוכחית שלהם, תוך תקופה של שלוש שנים. בנוסף, היזם מתחייב עבורם לתשלום שכר דירה וארנונה בזמן הבניה על השטח הישן. בהמשך, הורסים את המבנה הקיים ובמקומו בונים מבנה בעל מספר יחידות דיור רב יותר, בהתאם להיתר הבנייה שהתקבל מהרשות המקומית. במבנה החדש חלק מהדירות יינתנו לדיירים הקודמים וחלק ימכרו לדיירים חדשים. רווח היזם יגיע באמצעות מכירת הדירות החדשות.

איך אנחנו עוזרים לכם?

חברת אשכול מדווחת על פרויקטים מסוג פינוי בינוי. במאגר שלנו מצויים מאות פרויקטים מסוג זה הכוללים מידע על יזם הפרויקט, על הקבלן, האדריכל, היועצים ובעלי מקצוע נוספים. בנוסף, אנחנו מדווחים על פרטים כמו: כמה יחידות דיור יהרסו וכמה יחידות דיור/בניינים ייבנו במקומן, וגם – מתי עשוי להתחיל ביצוע הפרויקט ומתי הצפי לסיומו.

יזמים שימו לב! חברת אשכול מדווחת על פרויקטים של פינוי בינוי שיש עליהם מידע ראשוני ביותר, ויזם/קבלן.

אם אתם בעלי מקצוע המעוניינים לקחת חלק בפרויקט מסוג זה, באמצעות המערכת שלנו תוכלו לאתר פרויקטים, את אנשי קשר הרלוונטיים ופרטיהם. בנוסף, אשכול תפנה אליכם הזדמנויות עסקיות או תפרסם אתכם במערכת שלה.

אם אתם דיירים שמעוניינים להניע את התהליך בבניין שלכם, אנו יכולים להפנות אליכם בעלי מקצוע וותיקים ובעלי מוניטין שיתנו לכם מגוון הצעות מחיר. כך תחשפו למידע עדכני ותוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר עבורכם.

מעוניינים בפרטים נוספים?

צרו עימנו קשר!

מעוניינים במידע על פרויקטים של פינוי בינוי? צרו איתנו קשר  
אתר הבית